Justin Broadrick, znany z formacji Godflesh, Jesu oraz wielu innych projektów, na przełomie marca i kwietnia wydał kilka nowych krążków.

Najświeższe wydawnictwo, to epka JK FLESH "In Your Pit EP". Materiał składa się z trzech kawałków oraz dodatkowego remiksu autorstwa The Bug.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne wydawnictwo to split GOTH TRAD / JK FLESH "Knights Of The Black Table", wydany przez Avalanche Records w formie cyfrowej oraz w japońskiej wytwórni Daydream Recordings na CD. Muzykę JK Flesh zawartą na tej płycie artysta sam określa jako slow motion industrial dread techno w tempie poniżej 100bpm. GOTH TRAD z kolei to ciekawie brzmiąca elektronika/IDM. Po wysłuchaniu tego udanego splitu zaostrza się apetyt na kolejne porcje elektronicznych dźwięków w wykonaniu obu artystów.

 

 

 

 

 

JK FLESH KLASKA

Opublikowany w marcu split JK FLESH / KLASKA "HALVED. EP", jak na razie dostępny jest jedynie w formie cyfrowej. Można go pobrać ze strony bandcamp za free lub z opcją name your price. Trzy kawałki JK FLESH zawarte na splicie HALVED.EP utrzymane są w klubowej choć brudnej i wyalienowanej stylistyce industrial techno.

Pod tajemniczą nazwą drugiego projektu KLASKA ukrywa się wieloletni przyjaciel Justina Broadricka Kevin Klaska, lider post metalowej formacji Transitional, który działa również w Novatron czy Ramleh. Materiał KLASKA oscyluje na pograniczu nurtów ebm techno w iście klubowym klimacie. 

jkflesh.bandcamp.com