Webzine Industria powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu informacji na temat szeroko pojętej muzyki industrialnej i nurtów pokrewnych. Pisząc o muzyce nie ograniczamy się do jednego stylu lecz rozpatrujemy szerokie spektrum muzyki, mając świadomość, że jest to wciąż ewoluująca materia a poszczególne nurty często łączą się, przenikają i zmieniają. Jeżeli powstanie nowy ciekawy styl w muzyce, o którym warto napisać, z pewnością to uczynimy.  

Chcemy podzielić się z Wami wrażeniami i przemyśleniami na temat płyt, których słuchamy na co dzień. Uważamy, że są na tyle ciekawe, że warto o nich napisać i zwrócić na nie uwagę. Na stronie Industria znajdziesz również informacje o najbliższych koncertach, festiwalach a także garść nowości. Jeżeli wiesz o ciekawym koncercie lub wydarzeniu artystycznym a nie znalazłeś takiej informacji na naszej stronie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Z pewnością o tym napiszemy. 

 

"Music is the wine that fills the cup of silence."

– Robert Fripp

 

Redakcja:

 

Łebski

opieka techniczna, recenzje, newsy, koncerty, wywiady kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drumcomputer-Sokil 

recenzje, artykuły, newsy kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
       

 

Industria Zine na facebooku