Webzine Industria powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu informacji na temat szeroko pojętej muzyki industrialnej i nurtów pokrewnych. Pisząc o muzyce nie ograniczamy się do jednego stylu lecz rozpatrujemy szerokie spektrum muzyki, mając świadomość, że jest to wciąż ewoluująca materia a poszczególne nurty często łączą się, przenikają i zmieniają. Jeżeli powstanie nowy ciekawy styl w muzyce, o którym warto napisać, z pewnością to uczynimy.  

Chcemy podzielić się z Wami wrażeniami i przemyśleniami na temat płyt, których słuchamy na co dzień. Uważamy, że są na tyle ciekawe, że warto o nich napisać i zwrócić na nie uwagę. Na stronie Industria znajdziesz również informacje o najbliższych koncertach, festiwalach a także garść nowości. Jeżeli wiesz o ciekawym koncercie lub wydarzeniu artystycznym a nie znalazłeś takiej informacji na naszej stronie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Z pewnością o tym napiszemy. 

 

"Music is the wine that fills the cup of silence."

– Robert Fripp

 

Redakcja:

Łebski

Drumcomputer-Sokil

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Industria Zine na facebooku

 

Współpraca:

Jesteśmy otwarci na współpracę i wymianę informacji. Jeżeli jesteś fanem muzyki o której piszemy lub podobnej, znasz ciekawe płyty, o których mógłbyś coś napisać lub po prostu podzielić się swoimi wrażeniami, skontaktuj się z nami lub prześlij propozycję gotowej recenzji, newsa, itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Jeżeli jesteś muzykiem, wydawcą lub pasjonatem, wydałeś płytę, organizujesz koncert lub inne ciekawe wydarzenie kulturalne, lub w jakikolwiek inny sposób działasz w branży związanej z muzyką napisz do nas. 

Szukamy osób, które chciałyby pisać recenzje, wywiady lub inne artykuły, zamieszczać newsy, informacje o koncertach, fotografów, grafików,  webmasterów, itp. Jako członek naszej ekipy będziesz miał dostęp do ciekawych informacji, rozwiniesz swój styl i umiejętności, poszerzysz kontakty, niekiedy możesz otrzymać gratisy, tj. płyty, wejściówki na koncerty, festiwale, koszulki, naszywki itp.