Webzine Industria powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu informacji na temat szeroko pojętej muzyki industrialnej i nurtów pokrewnych. Pisząc o muzyce nie ograniczamy się do jednego stylu lecz rozpatrujemy szerokie spektrum muzyki, mając świadomość, że jest to wciąż ewoluująca materia a poszczególne nurty często łączą się, przenikają i zmieniają. Jeżeli powstanie nowy ciekawy styl w muzyce, o którym warto napisać, z pewnością to uczynimy.  

Chcemy podzielić się z Wami wrażeniami i przemyśleniami na temat płyt, których słuchamy na co dzień. Uważamy, że są na tyle ciekawe, że warto o nich napisać i zwrócić na nie uwagę. Na stronie Industria znajdziesz również informacje o najbliższych koncertach, festiwalach a także garść nowości. Jeżeli wiesz o ciekawym koncercie lub wydarzeniu artystycznym a nie znalazłeś takiej informacji na naszej stronie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Z pewnością o tym napiszemy. 

 

"Music is the wine that fills the cup of silence."

– Robert Fripp

 

Redakcja:

Łebski

Drumcomputer-Sokil

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Industria Zine na facebooku

 

Współpraca:

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

 

Demo i materiały:

Jeśli chcesz możesz wysłać materiały w do recenzji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (Wetransfer). Jeśli okażą się ciekawe zostaną recenzowane. Na ten adres można też wysyłać materiały do artykułów promocyjnych.

 

Uwaga:

Bardzo prosimy o to abyś nie wchodził na tą stronę jeśli ściągasz nielegalnie muzykę z sieci, słuchasz industrialu ponad 15 lat, wszystko słyszałeś, bez celu przeglądasz net, zazwyczaj nie ustalasz hierarchii wartości informacji, hakujesz, stalkujesz, jesteś w stanie liczenia, czyli kiedy twój umysł nie zakończył jeszcze obliczeń po odbytych kursach, studiach, po przeprowadzce do większego miasta, po sięganiu po ,,górne definicje'' z różnych trudnych dziedzin. Ogólnie zanim będziesz to zaczynał czytać, sprawdź swój współczynnik dewiacji i zaburzeń osobowości. Bez trudu znajdziesz testy w różnych miejscach sieci.