Nakładem wytwórni Zoharum ukazały się nowe płyty:

ARTUR RUMIŃSKI - "AR (Untitled)" CD

KRZYWDY - "Czary"

VIDNA OBMANA & DAVID LEE MYERS - "Tracers" CD 

Artur Ruminski (ARRM/Thaw/Furia) na swoim solowym albumie za sprawą akustycznych kompozycji i minimalistycznej formy zaprasza słuchaczy w rejony psychodelii, o nieco wyciszonym, kontemplacyjnym charakterze. 

Z kolei projekt basisty zespołu ROSK - krzywdy wykonuje muzykę inspirowaną skandynawskim folkiem, o lekko ambientowo-dronowym zabarwieniu, na swój sposób tajemniczą i klimatyczną. Etniczne instrumenty łączą się tutaj z brzmieniem syntezatorów i elektroniki, tworząc mistyczną podróż przez cieniste chaszcze i mokradła ludzkich myśli. 

Płyta "Tracers" projektu  Vidna Obmana & David Lee Myers to materiał, który powstał w wyniku wspólnych poszukiwań muzycznych Dirk Serriesa oraz producenta, znanego jako Arcane Device, a który pierwotnie ukazał się na początku milenium nakładem wytwórni Klanggalerie. Album przy okazji reedycji został w pełni odświeżony i utrzymany w konwencji serii redycji publikowanych przez Zoharum. Masteringiem zajął się Dirk Serries, a za zdjęcia do zupełnie nowej szaty graficznej odpowiada Martina Verhoeven.

Płyty dostępne są za pośrednictwem Alchembria.pl (Zoharum Webstore), a muzykę można odsłuchać na profilu bandcamp wytwórni Zoharum.