Niedawno ukazał się nowy singiel zespołu KNDNSTR pod tytułem „Pirates”. Jest to pierwszy utwór z nowej EPki zespołu, która zostanie wydana tego lata. Pre-download „Pirates” tutaj - > Pirates

Teledysk, który znajdziecie poniżej, został wykonany przez dwóch artystów: Christian Ischebeck (live painting) i Uwe Post (3D animation). 

O zespole: KNDNSTR to zespół electro punk (clash), którego muzycy pochodzą z Lipska i Wrocławia. Ich pierwsza EPka ukazała się w listopadzie 2017 roku, a dzięki utworom „Chuck” i „Movie” dotarli do list przebojów w studenckich stacjach radiowych RadioSfera w Toruniu oraz z „Sunrise” w Campus Radio w St. Pölten. KNDNSTR koncertował w Niemczech, Polsce i Czechach. Gazeta LVZ pisze o ich muzyce: „... urzekająca, całkiem porywająca i, dla niektórych, taneczna”. A lokalny dziennik miejski „Blitz” twierdzi: „Nowy EP KNDNSTR wali między oczy, a co więcej, ich chwytliwe skrzyżowanie starego dobrego niemieckiego electropunk’u i brytyjskiego metalu daje kopa. Cały koncert nadaje się na niezłą imprezę, a dodatkowo: ci faceci są łebscy.” Nowe utwory ukażą się w 2020 roku.

www.kndnstr.com

www.kondensator.org